MENU

Jak na rakovinu?

Petr Pavlíček
Rakovina není zlá. Je to nemoc jako každá jiná a ukazuje nám cestu. V počáteční fázi nám totiž spíše pomáhá. Vyživuje se z překyselení, přebytečných odpadních a jedovatých látek, a tak nás vlastně chrání. Když člověk zjistí z čeho je živa, není těžké ji zastavit. Většinou je to špatné jídlo, jeho přílišné množství, strach, stres, intoxikace. K uzdravení tedy vede pravý opak těchto neduhů. Správná strava, půst, láska, relaxace, detoxikace.

Pokud však chcete rakovinu zničit pomocí léků, operací, chemoterapie nebo ozařováním, měli byste také vědět o tom, že zničíte i své tělo, hlavně játra. Do budoucna tím není nic vyřešeno.

Proč se používají chemoterapie a další sebedestrukční metody, když je tak jednoduché uzdravit se?

Je to byznys. Promyšlený byznys farmaceutických společností, napojených na lekaře jako své distributory. Co nám říkají autority, tomu máme tendenci bezmezně věřit. Rady a doporučení lekařů měníme ve skutky. Jaké to musí být, když nám taková autorita řekne, že máme půl roku života? Je to na zhroucení. Ale co když tomu neuvěříme, nevzdáme se a pustíme se sami do opravdového uzdravování?

Znám pár takových lidí - uzdravili se! Ozařování, chemoterapie, operace a leky si nechali v záloze a už se k nim nedostali. Co totiž neuzdraví příroda, zdravá strava, půst a vlastní tělo, neuzdraví ani chemoterapie. A naopak - co chemoterapie „uzdraví“, to lehce zvládne i naše tělo. Tento přírodou dokonale naprogramovaný organismus se dokáže uzdravit úplně sám bez jakýchkoli chemikálií. Je důležité věřit hlavně sobě. Ze zkušenosti vím, že člověk uzdravený vlastní silou má pak obrovskou energii, sebevědomí a začne vidět souvislosti, které mu předtím unikaly.

Když ale budeme příznaky rakoviny dlouho ignorovat a nezačneme odstraňovat příčiny, může nás tato nemoc přemoci. Pak umírá hostitel i ona sama. Všimli jste si té podobnosti mezi rakovinou a námi a námi a naší planetou?

Jak začít?

Pokud zjistíme, že máme rakovinu, měli bychom rozhodně zpomalit, možná se až zastavit a uvědomit si, kde děláme chybu. To znamená pracovat v duchovní rovině. Proč máme dvě práce, nestíháme, proč potřebujeme stále nová auta, domy, placatější a placatější televize? Proč se honíme za penězi, když to ničí zdraví? Když si uvědomíme, že jsme sami důležitější než věci a peníze, můžeme se pustit do práce na těle.

Největší výživou pro rakovinu je tepelně zpracované maso, škroby a tuky. Samozřejmě také umělé jídlo, barviva i anorganické doplňky. Prvním krokem bude tedy přechod na živou stravu s očistou střev a jater s využitím ovocných a zeleninových šťáv. Dalšími kroky, jak dát rakovině laskavé sbohem, jsou lačnění, půsty a řízené hladovění. Doplňkem může být také urinoterapie. Toto už jsou opravdu silné metody, vedoucí k úplnému uzdravení. Ovšem tato cesta vyžaduje studium a zkušenosti. Dobré je nechat se vést někým zkušeným.

Proč se o těchto cestách nemluví, když fungují?

Jsou zdarma a uzdravují. To znamená žádný kšeft pro farmafirmy a lekaře. A z uzdraveného pacienta, který se o sebe umí starat i do budoucna, už také nic nekouká. Kdo by propagoval tyto metody? Kdo by je vysvětloval lidem? Můžeme to dělat jen my sami. Žádná změna systému nikdy nepřijde seshora, může však vzejít z našeho nitra.

www.petr-pavlicek.cz

Jak na rakovinu? - 4.7 out of 5 based on 12 reviews
Páči sa?
Pridať komentár

Potrebujeme aj Vašu pomoc!

Ako aj Vy môžete pomocť ľuďom okolo seba?

Prispejte svojim článkom

Náš potrál je otvorený pre všetkých, ktorí sa chcú podeliť o svoje skúsenosti a životné príbehy.

Možno práve Vaša skúsenosť zlepší životy iných ľudí. Pridajte sa k nám.

Hľadáme odborné kapacity

Ak ste odborníkom na tému rakovina, vieme Vám poskytnúť priestor na našom portály.

Sme otvorený rôznym druhom spolupráce. Prosíme, kontaktujte nás.

Partneri

 

medicc logo

Upozornenie: V texte sa môžu vyskytovať chyby. Akékoľvek rozhodnutia týkajúce sa Vášho zdravia o ktorých ste sa dočítali na tejto stránke, konzultujte najprv so svojím lekárom.