MENU

Podpořte své telo, aby se bránilo samo

Hana Nováková
V době, kdy každému 3. člověku hrozí onemocní rakovinou, má poškozen oběhový a kardiovaskulární systém, trpí diabetem, vysokým krevním tlakem a záněty, se znovu obracíme k přírodě, která nám poskytuje mnoho příležitostí, jak si organismus očistit, posílit a tím zachovat zdravý.

Čokoláda Xocai je unikátní, vysoce kvalitní přírodní produkt vyrobený z kakaových bobů, které pocházejí z afrického Pobřeží Slonoviny. Jsou proslaveny svou hořkostí a vysokým obsahem flavonoidů. Suší se na slunci, nejsou pražené a neprošly procesem fermentace. Přidáním brazilského ovoce Acai, což je unikátní exotické ovoce, které je i lékařskou i vědeckou veřejností uznávané jako silný čistič těla a druhý největší zdroj antioxidantů po kakaovém bobu.

Vzniká čokoládový produkt nebývalé kvality v oblasti ochrany lidského zdraví. Čokoláda Xocai je slazena fruktózou a džusem z cukrové třtiny, tudíž vhodná pro diabetiky. Toto spojení obsahuje mimo jiné 14 krát více antioxidantů než syrový špenát a 30 krát více antokyanidů než červené víno.

Díky jedinečnému výrobnímu procesu, kdy jsou zachovány veškeré prospěšné látky v surovinách, se čokoláda Xocai se stává unikátní pro lidské zdraví. Zdravý obsah je 8krát vyšší než v běžně dostupných čokoládách.Nejnovější studie s kakaem, které má vysoký obsah falvonoidů potvrzují, že nejlepší účinky na lidský organismus byly pozorovány při konzumaci 600-900 mg flavonoidu denně. Obsah flavonoidů v 6 gramech čokolády Xocai je 1008 mg. Flavonoidy jsou přírodní antioxidanty, které napomáhají buňkám v lidském organismu, odolávat volným radikálům. Nepodceňujme nebezpečí volných radikálů, které narušují naše zdraví.

Vědci nyní upozorňují, že volné radikály jsou kauzální faktory, v téměř všech známých nemocech srdce přes artritidu, rakovinu i šedý zákal. Ve skutečnosti jsou volné radikály hlavní viník v procesu stárnutí jako takovém.

"Pokud budeme mít volné radikály pod kontrolou, antioxidanty mohou znamenat rozdíl mezi životem a smrtí, stejně jako vliv, jak rychle a jak dobře budete žít."Dr. Lester Packer, přední světový vědecký pracovník v oboru Antioxidanty.

Produkty Xocai jsou vyráběny patentovanou technologií, certifikované jako produkty Kosher a opatřeny ochrannou známkou.

www.cokoladaxocai.eu

PR článok

Podpořte své telo, aby se bránilo samo - 4.7 out of 5 based on 3 reviews
Páči sa?
Pridať komentár

Potrebujeme aj Vašu pomoc!

Ako aj Vy môžete pomocť ľuďom okolo seba?

Prispejte svojim článkom

Náš potrál je otvorený pre všetkých, ktorí sa chcú podeliť o svoje skúsenosti a životné príbehy.

Možno práve Vaša skúsenosť zlepší životy iných ľudí. Pridajte sa k nám.

Hľadáme odborné kapacity

Ak ste odborníkom na tému rakovina, vieme Vám poskytnúť priestor na našom portály.

Sme otvorený rôznym druhom spolupráce. Prosíme, kontaktujte nás.

Partneri

 

medicc logo

Upozornenie: V texte sa môžu vyskytovať chyby. Akékoľvek rozhodnutia týkajúce sa Vášho zdravia o ktorých ste sa dočítali na tejto stránke, konzultujte najprv so svojím lekárom.